14.6. 2019 Okresní finále atletického trojboje v Klatovech

V průběhu května probíhala již tradičně v rámci hodin TV kvalifikace do okresního  kola atletického trojboje v Klatovech. Děti plnily tyto disciplíny – hod míčkem, skok daleký a sprint na 50m. Na základě výkonů všech dětí, byli nominováni tito žáci – Honza V., Fanda T., Terezka J. a Eliška M. Tito atleti odjeli reprezentovat naši školu v okresním  kole atletického trojboje v Klatovech. Finále se v kategorii 1. – 3. třída zúčastnilo   15 škol ze širokého okolí. Naše malá škola obsadila v silné konkurenci velkých škol neuvěřitelné 1. místo. V rámci jednotlivců  dosáhl velkého úspěchu Honzík V. z 3. třídy, který skončil na úžasném 1. místě. Všem patří velká gratulace za krásné výkony, které vedly k historickému sportovnímu úspěchu naší školy. Foto 🙂

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.skolahlavnovice.info/wp-trackback.php?p=1662 or subscibe to the RSS Comments Feed for this post.