16. a 27.9. 2019 3. a 2. třída v knihovně v Sušici

Naši třeťáci a druháci vyrazili  do Sušice, kde navštívili městskou knihovnu.
Paní knihovnice nás velmi mile přivítala a seznámila děti s programem našeho dopoledne. Tématem byla „Hravá abeceda“. Do říše „Abecedov“ jsme jeli „autobusíkem“. Poznali jsme tak velmi fajn řidiče! Prošli jsme si celou abecedou, vymýšleli hodně slov, hráli si s písmenky a slabikami. Děti si v Abecedově užily hodně legrace, celkově to bylo veselé, zábavné a zároveň i naučné. Moc se nám to líbilo. Velká pochvala patří paní knihovnici, která se dětem po celou dobu úžasně věnovala. Po příjezdu z „Abecedova“ jsme si s chutí snědli naše svačiny a dokonce jsme si ještě stačili prohlédnout ve skupinkách několik zajímavých knížek. Doufáme, že naše návštěva v knihovně nebyla poslední a budeme se tak tedy těšit na další! Foto 🙂

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.skolahlavnovice.info/wp-trackback.php?p=1724 or subscibe to the RSS Comments Feed for this post.