Komunikace s třídním učitelem

Vážení rodiče,

vzhledem k situaci, která nastala Vás prosím o domácí spolupráci. Zatím to vypadá spíše tak, že uzavření škol nebude bohužel na krátkou dobu. Proto prosím pomáhejte dětem se zadanými úkoly, procvičujte látku, úkoly vypracovávejte s dětmi  postupně , rozvrženě po celou dobu uzavření škol. Spojte se prosím se svými třídními učitelkami pomocí emailu, který jsme Vám zaslali..! Věřím, že vše společně zvládneme. Přeji Všem hodně zdraví, trpělivosti a pochopení. Se mnou můžete komunikovat pomocí školního emailu.

Mgr. Milan Matouš, řed. školy

 

16. 3.  2020  …..   Stále ještě nemáme  všechny emailové kontakty . Dejte to do pořádku…Děkuji …..MM

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.skolahlavnovice.info/wp-trackback.php?p=1893 or subscibe to the RSS Comments Feed for this post.