26. 6. 2020 Školní výlet 2. tř. Zámyšl

V pátek 26.6.2020 vyrazil náš 2. ročník na pěší školní výlet směr Zámyšl. Bylo skvělé, že jsme mohli po dlouhé době vyrazit zase úplně kompletně :-).  Původní trasa našeho výletu měla být o něco delší a návrat byl plánovaný přes Suchou. Ale vše bylo jinak 🙂 . Velké díky rodině Hrachů, Hosnedlů a Velkoborských jsme strávili na Zámyšli skvělé dopoledne. Děti krmily jejich kozičky, ovce, prohlédly si veškeré hospodářství, které bylo doplněno úžasným  výkladem pana Hosnedla a velkým zážitkem byla pro děti i prohlídka a vyzkoušení techniky, kterou u Hosnedlů používají. Na závěr této naší  skvělé návštěvy bylo velkým a milým překvapením pro nás všechny občerstvení :-). Ještě jednou moc děkujeme.Po ukončení a velkému  poděkování Kubíkovo rodině jsme vyrazili zpět přes Zvíkov kolem pomníčku Marušky Klímů směr škola Hlavňovice. Po celou dobu výletu byly děti moc hodné, bezproblémové a působily velmi spokojeně. Foto

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.skolahlavnovice.info/wp-trackback.php?p=2011 or subscibe to the RSS Comments Feed for this post.