4. 5. 2021 Čarodejnický rej

1.třída

V pátek 30. dubna přišli prvňáci přestrojeni do čarodejnických kostýmů. Po dvou hodinách ve škole pak na hřišti hráli hry a každý si vysoutěžil lízátko. Při návratu do školy nakonec malí čarodějové společně ozdobili májku. FOTO

2. třída

Pátek 30. dubna jme ve druhé třídě oslavili záchranou akcí čarodějnice Bábinky Agáty. Nejdříve dětem přinesl do třídy vzkaz netopýr zvaný Netopýrek. Byl to vzkaz od čarodějnice Hexamůry která požádala o pomoc děti. Úkolem bylo zachránit její kamarádku čarodějnici Bábinku Agátku, kterou zlý čaroděj Protiva začaroval do papíru a rozfoukal po Černém lese. Na cestu nám dala dva pomocníky Netopýrka a pavoučka Lojzíka, kteří nám ukazovali cestu. Cestou nás čekala spousta úkolů – např. Chyť zlého netopýra, Chůze po kládě přes močál, Hod koštětem, Boj s hady…. Čaroděje Protivu se nám podařilo přemoci a Bábinku Agátku zachránit. Počasí bylo nádherné, tak se vše povedlo. 🙂 FOTO

3. třída

I naši třeťáci přišli jako čarodějnice a čarodějové do naší školy, která se právě v pátek 30. 4. od brzkého rána proměnila v čarodějnickou školu. První tři vyučovací hodiny jsme si užili čarodějnické počítání, čarodějnický diktát a některé z čarodějnic a čarodějů začali mluvit dokonce i anglicky 🙂 . Před odletem ven jsme se už jen naladili poslechem čarodějnické písně, vyčarovali jsme si z našich čarodějů a čarodějnic několik skupin, které při našem putování musely plnit několik čarodějnických úkolů a díky tomu se tak stát co nejúspěšnějším čarodějnickým týmem 🙂 . Samozřejmě jsme nezapomněli ani na zdobení naší školní májky. FOTO

Mateřská školka

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.skolahlavnovice.info/wp-trackback.php?p=2334 or subscibe to the RSS Comments Feed for this post.