Jarní tvoření – Dovedné ruce

Příchod jara jsme oslavili v našem kroužku tak, že jsme si zahráli na zahradníky a tvořili jsme symbol tohoto období – sněženky. S prvním deštěm začaly pomalu své růžky vystrkovat šnečci, a tak jsme si každý jednoho také vyrobili – tentokráte neobvyklým způsobem – quilling technikou! Náročná více týdenní práce se nám potom odměnila zajímavým výrobkem.
V dalších týdnech nás pak čekalo velkoformátové kreslení křídami, kdy jsme využili konečně teplého, slunného počasí a vyrazili na hřiště. Děti si vylosovaly téma, které měly zpracovat a hurá do toho. A tak někdo pouštěl draky, někdo byl na dovolené u moře s mísou ovoce, a kdyby lilo, nechyběl ani deštník. FOTO

Poslední naše do jarna laděné tvoření spočívalo ve vyrábění velikonočního věnce na dveře, který si pak odnesly děti domů. 🙂

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.skolahlavnovice.info/wp-trackback.php?p=2726 or subscibe to the RSS Comments Feed for this post.